Vítam ťa pri našom ďalšom outfitovom výtvore. Pred týždňom som sa už po niekoľký krát pred objektív postavil ja sám –  @jurajkruzelak a.k.a chalan, ktorý ti tu píše texty, ktoré aj tak nečítaš lebo sem chodíš len kvôli obrázkom :D To ako celé fotenie dopadlo a čo z neho nakoniec vzišlo si môžeš hneď teraz skontrolovať dole v poste.

Pokiaľ nás pozorne sleduješ tak vieš, že si v dosť veľkej miere ideme bomberyripnuté rifle. Ako si si mohol/a podľa fotky všimnúť aj dnes sa pomotáme trošku okolo tejto témy, ktorá však bude obohatená o all white longline tričko a klasiku v podobe Air Force One Mid  ako inak v all white prevedení.

NahodsaSk

Tento outfit je ako zrodený do školy alebo len tak na tvoje výbehy do mesta. Ripnuté rifle ako už iste vieš spočívajú v tom, že sú „potrhané“ čo ti zaručí, že sa trošku vychýliš z davu. Ak ešte nevlastníš bomberu, tak určite to naprav. Je to kúsok, ktorý by ti v šatníku na jeseň určite nemal chýbať. Gro ktoré sme ti predstavili následne už môžeš doplniť čímkoľvek. Ak bude chladnejšie zober si pod bomberu pokojne aj nejaký sveter alebo mikinu a rukávy z nej si nechaj vyčnievať von urobí to zaujímavý efekt. Tenisky si už len farebne dopasuj a si zahojený s outfitom jak z časáku!

Urban Classics Shaped Neopren Long Tee White Urban Classics Basic Bomber Jacket Olive NahodsaSk Nike Air Force One NahodsaSk Urban Classics Shaped Neopren Long Tee White Urban Classics Basic Bomber Jacket Olive NahodsaSk Instagram

 

BomberaUrban Classics Basic Bomber Jacket Olive

Longline ričkoUrban Classics Shaped Neopren Long Tee White

Rifle ► Čekuj našu ponuku ripnutých riflí

Sneakers ► Nike Air Force One Mid