Tenisky tejto značky nosili a nosia snáď všetci, ktorí chcú univerzálny model, pohodlie a zaručenú kvalitu. O tom ako vyzerajú po pár rokoch nosenia a že práve vtedy získavajú na atraktivite je možné polemizovať. Pravdou však je, že minimálne jeden pár má polovica ľudí tejto planéty.

Converse

Každý rok sa výrobcovia snažia prinášať stále nové modely a tak si Conversky za svoju vyše storočnú históriu prešli zmenami imidžu už nespočetne množstvo krát. Keď značka uviedla kolekciu z gumy a nahradila tak klasické plátenky, mnohí čakali, že viac sa tieto tenisky už vyšperkovať nedá.

Converse

Opak sa stal pravdou a preto ti dnes s radosťou môžeme oznámiť, že sa nám podarilo spojiť nespojiteľné. Eleganciu lesknúcich sa kamienkov značky Swarovski a casual look Conversiek, ktorých výsledkom je dokonalé prevedenie trendových tenisiek s aplikáciou kryštálikov. Výhodou oproti bežným modelom je aj nezvyčajné viazanie vo forme stuhy, ktorá len podčiarkuje ich štýlovosť. Nielen do školy či do mesta, hodia sa aj k ležérnejšiemu outfitu a preto ich môžeme právom nazvať šperkom medzi Converskami! Ak by si mal/a záujem pozrieť si ďalšie custom Conversky, ktoré vyšli pod našimi krídlami čekuj článok: Kali a Bejbo s ich novými custom Converskami.

Converse Converse