Čauko. Ani sme sa nenazdali a už tu máme ďalší outfit, ktorý sme si pre teba stihli „cvaknúť“ tesne pred odletom na jednom z berlínskych letísk. V článku Slovenský street fashion v Berlíne sme si predstavili outfit, ktorý bol zameraný na vyslovene zimné počasie. Dnes si ale prestavíme outfit typu „z auta do auta“, čo znamená, že by s v ňom 10 hodín vkuse v mrazoch určite nevydržal.

nahodsaskAll white outfit ktorý ma na sebe @jurajkruzelak sa skladá z troch nosných značiek a to konkrétne z tričkabombery od Urban Classics, Black Kaviar teplákov a sneakers od Adidas Originals . Značky ti hádam nejako veľmi predstavovať nemusíme, no ak by si v nich náhodou nemal/a prehľad, tak sme sa v tomto outfite pokúšali skombinovať stálice v podobe Urbanu, vysokú kvalitu v podobe Black Kaviaru a klasiku v podobe bielych suprestárisov od značky s nemeckými koreňmi – Adidas Originals. Miesto doplnku nám v prípade nášho výtvoru zohráva duffle bag od vyduchcenej značky Mi-PAC.

nahodsaskAk teda zháňaš niečo pohodlné a kvalitné na nadchádzajúce jarné mesiace, tak ti odporúčame poobzerať sa na našom e-shope aj po vyššie predstavených kúskoch. Pokiaľ si k tomu dokonca ideš ešte aj bielu farbu tak neexistuje, aby sa ti aspoň jeden artikel z tohto nášho collaba nezapáčil.

nahodsaskKaždopádne veríme, že sme aj dnes ulahodili tvojím zmyslom (minimálne oku) a že sa k nám s radosťou vrátiš aj nabudúce. P.S.: nezabudni čekovať fotogalériu.

 

Fotogaléria