Poznáš už URBAN CLASSICS? Že nie? Tak to robíš chybu, ale neboj sa, my to hneď napravíme. U nás na NahodsaSk vieme čo je dobré a ak čítaš tieto riadky je jasné, že si s nami na rovnakej vlnovej dĺžke. Máme totižto čuch na tých správnych kreatívcov a táto mladá rozvíjajúca sa značka je toho dôkazom.

Urban Classics

O tom potom, že URBAN CLASSICS toho ponúka naozaj veľa. A keď sa spojí aj kvalita a dostupná cena, nemáš prečo váhať. Či si jemné žieňa uprednostňujúce čistý štýl alebo mestská kočka, ktorá rada zaujme všade kde vkročí. Výber je bohatý a nevybrať si by bol hriech.

Urban Classics

Kolekcia na túto jeseň však naozaj stojí za to. Bohatá nádielka bundičiek, kabátov a stále obľúbenejších pletenín v neutrálnych odtieňoch či moderných strihoch. Outfit vyskladaný na rifliach s vysokým pásom si priam žiada o pozornosť a navyše doplnený o pohodlnú mikinu – sychravá jeseň nemá šancu.

Urban Classics

Pýtaš sa čo do klubu? Aj tu sa núka riešenie v podobe populárnach legín s potlačou, ktoré odzbroja každú konkurenciu. Na bežné dni odporúčame krásne kradigány a nič nepokazíš ak ich skombinuješ s výrazným tričkom s nápismi.

Urban Classics

Pokiaľ bude jeseň priať, využi teplé slnko a ukáž sa v ľahkej teplákovine, ktorá je nielen pohodlná ale aj s kratšou bundou neuveriteľne sexi. Zároveň zaostri na množstvo modelov športových mikín, medzi ktorými vyniká tzv. baseballová a je jednou z vychytávok nielen do školských lavíc. Tak neváhaj a rozhodni sa, ktorý kúsok doplní práve tvoj šatník.