Videl si náš prvý outfit z Berlína? Ak nie tak ho určite skontroluj: Outfit z nemeckej uličky. Náš druhý výtvor sa bude niesť v trošku inom duchu, hoci ešte stále nevychádzame za hranice street fashion. Práve naopak. Tento outfit podľa nás tieto hranice rozširuje a vkladá medzi ne trošku iný ba až na česko-slovenské pomery nevídaný rozmer.

Urban Classics Side-Zip Long Checked Flanell Shirt Black White

Videl/a si už na Slovensku prípadne v Česku nejakého chalana v legínach s kraťasami? Ja možno tak maximálne v posilke. A tu sú tie hranice o ktorých som písal vyššie. Chalan nemusí byť našupu inak orientovaný ak si na seba hodí takýto kúsok oblečenia. Áno na naše pomery je to žiaľ bohu výstredné a mnoho krát aj nepochopené, no náš NahodsaSk Blog bude aj o tom ukázať ti to, čo sa nosí za hranicami našich dvoch republík. Budeme ti chcieť rozšíriť obzory a namotať ťa aj na niečo čo bude mimo tvojej komfortnej zóny, tak sa toho určite neboj a minimálne tomu daj šancu aspoň na obrázku.

Urban Classics Side-Zip Long Checked Flanell Shirt Black White

Možno ťa to prekvapí a možno nie, no telo outfitu tvorí jedna a tá istá značka. Pre niekoho možno nezmysel, pre druhého nesplniteľná úloha pre tretieho ľahká vec. Každopádne nám sa to podarilo čo znamená, že tričko, košeľalegíny patria pod jednu strechu menom Urban Classics.

Urban Classics Shaped Neopren Long Tee Black Urban Classics Shaped Neopren Long Tee Black Urban Classics 2in1 Leggings Shorts Black

Na tenisky som osobne zaťažený a preto sa na tomto blogu budeš stretávať do veľkej miery s TOP kúskami z nášho NahosaSK e-shopu. Model Adidas Oridinals ZX 8000 Boost túto našu krivku kvalitných sneakers len podporuje. Ťažko opísať pocit keď ich máš obuté. Pre porovnanie mám doma napríklad pár ako Air Jordan 4 RETRO, čo znamená, že viem čo ja kvalitná teniska, no tenisky ZX 8000 moje J´s z hľadiska komfortu určite prevyšujú.

Adidas ZX 8000 Boost

Backpacku korunuje značka Mi PAC. Ak náš čítaš pravidelne, tak vieš na túto značku ťažko vytiahnuť nejakú špinu. Na hlave je zase posadený snapback z dielne Cayler & Sons model Cayler & Sons BLLB Victoire Cap Black White.

Mi-PAC Satin Mesh Black Mi-PAC Satin Mesh Black

Veríme, že sa ti aj tento náš výtvor páčil. Pokojne nám zahoď koment či si s niečím takýmto v pohode alebo to už je cez a ten kto si takéto niečo na seba hodí musí byť podľa teba homo. Každopádne dík že si si na nás spomenul aj dnes. Vidíme sa čoskoro!