Nosíš rád čiernu? Pokiaľ áno, tak ti tento post bude veľmi blízky. Dnes ti predstavíme all black outfit, ktorý bol nafotený týpkom menom Pavel Grmolec v priestoroch pražského metra. Mnohí z vás/nás si možno povedia, že nahodiť sa do fitu, ktorý sa skladá len z čiernych kúskov je dnes už mimo. My by sme ti ale chceli odkázať, že tak ako all white, tak ani all black outfitom nikdy nič nepokazíš. Sú to totiž farby ktoré boli, sú a už aj navždy budú nadčasové.

 Urban Classics Side Zip Crew Black

Klasika, pri ktorej nám v Nahodsa.sk vždy zaplesá srdce. Dupľom ak sa jedná o čiernu CW. Hovorím píšem o Nike Air Force 1 Mid Black. Pri týchto teniskách na nás číhajú superlatívy z každej strany. Vysoká kvalita, dôkladné spracovanie, fresh dizajn, kvalitný materiál a takto by sa dalo pokračovať až do nekonečna. Ak si ich ešte nevyskúšal, tak prišiel najvyšší čas.

Nike Air Force 1 Mid Black Black

Telo outfitu tvorí, longline mikina od značky Urban Classicsnohavice od Reell-u. Poďme si ich predstaviť bližšie. Mikča Urban Classics Side Zip Crew Black sa okrem svojho predĺženého strihu vyznačuje aj zipsami na bokoch, ktoré dokonalo dotvárajú koncept celého kúsku. Nohavice Reell Slim Stretch Chino Black sú naopak viac klasickejším kúskom, ktoré by si mal mať v svojom šatníku aj ty. Pozor! To, že sú viac klasické neznamená že im to uberá na atraktívnosti.

 Urban Classics Side Zip Crew Black Reell Slim Stretch Chino Black

Mi PAC batoh v prípade tohto fitu zastáva neoblomné miesto šperku. Pútavý vzhľad tohto doplnku je čerešničkou tohto collaba.

Mi PAC

Tak čo namotali sme ťa na toto čierno-čierne zoskupenie v podaní Michala Belása? Pokiaľ nie nevadí! V tom prípade veríme, že si sa aspoň inšpiroval a rozšíril si obzory vo svojej streetfashion galaxii. Ak sa ti to tu páči, tak určite ostaň naladený. Nový článok vychádza čo nevidieť!