To, že podporujeme mladé talenty už určite vieš. Tanečník Michal Krúž zo slovenskej talentovej súťaže bol tým jedincom, ktorý nás v sobotu večer ohromil a hneď v nedeľu ráno sme už dohadovali spoluprácu.

IMG_5263

Z Michala asi tak ako aj väčšina ľudí cítime obrovský potenciál a práve preto sme sa rozhodli podporiť ho oblečením ktoré zoženieš ako inak na našom e-shope. To, či sa dostane do samotného grand finále súťaže alebo nie ešte nevieme, no čo ti s určitosťou vieme povedať už teraz je fakt, že nech tento výnimočný človek dopadne akokoľvek našu spoluprácu do budúcna to neovplyvní. Ak chceš vedieť či Michal postúpil ďalej, tak čekuj Talent na JOJ-ke. Ak si Michala ale ešte nevidel/a tancovať, tak klikaj tu a rýchlo to naprav. Týpka tak isto nájdeš aj v našej VIP kategórii!

IMG_5326

Ako zhodnotíš Michalove rozhodnutie postaviť sa v našom outfite pred objektív @patrabene už necháme na teba. Jednotlivé kúsky outfitu nájdeš vypísané ako stále dole pod fotkami. Michalovi do budúcna samozrejme držíme palce (mal by si aj ty) a o našich ďalších spoločných projektoch ťa budeme informovať priamo tu na NahodsSkBlogu. Tešíme sa na teba nabudúce.

 

Michal oblieka:

bombera: Urban Classics Basic Bomber Jacket White

nohavice: Just Rhyse Three Stars Antifit Jeans Black

tričko: Cayler & Sons BLLB Fashionkilla Tee White Black

longline tričko: VSCT Clubwear Roundneck Basic Long T

sneakers: Supra Skytop II White Action Tumled