Čauko. Všetci začínajú od začátku začnem od konca a to konkrétne tým, že značku Jason Markk sme si už predstavili v článku: Špinavé sneakers? Už nikdy viac! – JASON MARKK, takže pokiaľ by si si chcel jednotlivé produkty porovnať tak určite zbehni aj tam. Dnes sa na našom blogu dočítaš niečo o ďalšej značke z podobného odvetvia – CREP PROTECT.

NahodsaSk Crep Protect

Crep Protect je značkou, ktorá vyvinula svoje produkty tak, aby chránili tvoje kicks pred špinou a teda zároveň aj pred možným poškodením. Každému jednému zákazníkovi, ktorí nakúpi akékoľvek sneakers na našom e-shope určite odporúčame investovať aj do produktov, ktoré chránia tenisky a zároveň im aj predlžujú životnosť!

 Crep Protect Spray 200ml

 

Crep Protect Spray 200ml – 14€

Nemáš rád/a „začapané“ tenisky a preto do dažďa alebo po daždi berieš von gumáky, žabky alebo ideš radšej bosý/á? S Crep Protect impregnačným sprejom môžeš takéto starosti vypustiť. Bol totiž navrhnutý tak, aby po aplikovaní na tvojej teniske vznikla neviditeľná vrstva, ktorá následne chráni tvoje sneakers pred kvapalinami rôzneho druhu. POZOR! Nezabudni ale, že sprej musíš na svoje krásky aplikovať zo vzdialenosti cca 20cm a 2x po sebe s 10 minútovým odstupom (počas ktorého tenisky vetráš na čerstvom vzduchu) medzi jednotlivými nástrekmi. Tento produkt je vhodný na väčšinu materiálov ako napríklad nubuk, koža, semiš, textil.

 Crep Protect Wipes

 

 Crep Protect Wipes – 14€

Nerád nosíš spreje, čistiace prostriedky a kefky po vreckách? Ani ja! A preto si tak veľmi idem čistiace obrúsky na tenisky. Tieto od Crep Protect-u sú z jednej strany drsnejšie, z druhej zase hladšie a to z dôvodu, že drsnejšia strana obrúsku alebo ak chceš utierky sa používa na hrubšie nečistoty a odolnejšie škvrny prípadne podrážku. Tá druhá (jemnejšia) strana sa používa na celkové vyčistenie a doleštenie tvojej tenisky. Produkt je vhodný ma materiály ako, koža, vinyl, nylon, textil a pod.

 

Crep Protect Cure Cleaning Kit

 

Crep Protect Cure Cleaning Kit – 25€

Tento prémiový „balíček“ budú tvoje tenisky priam žrať. Nachádza sa v ňom 120ml čistiaci BIO roztok, 2 kefky (jedna z hrubých štetiniek pre odolnejšie materiály, druhá so svetlými štetinkami z prírodného konského vlasu pre jemnejšie materiály) a utierka z mikrovlákna pre dokonalé odsatie prebytočných tekutín pri umývaní. Pokiaľ máš svoje sneakers rád/a natoľko, že im dopraješ takýto wellness tak si proste pán/pani a my ťa ceníme o to viac!

 

Úplne na koniec ešte mrkni očkom na videá, ktoré ti urobia za celým článkom dokonalú bodku. Veríme, že si po vzhliadnutí tohto postu prišiel na to, že život tvojich tenisiek nekončí ich nákupom ale naopak práve len začína a pre to je potrebné sa o nich dostatočne starať a oni sa ti za to odmenia svojou výdržou a krásou. Dík že si sa tu zastavil.

Video: Crep Protect – Sneaker Cleaner/Protector

Video: Crep Protect Wipes

Video: Crep Protect CURE – How to Clean