Priznávame. Na našom e-shope si príde na svoje väčšinou mužské pohlavie, no to neznamená, že sme na vás baby úplne zabudli. Tím Nahodsask sa snaží našu ponuku pre nežnejšie pohlavie neustále rozširovať a takisto aj skvalitňovať.

Endorfina

Tí, ktorí nás sledujú pravidelne určite postrehli, že náš web už dlhšiu dobu skrášľuje oblečenie od značky Endorfina, ktorá má ako si sa už z názvu mohol/a dozvedieť korene u našich severných susedov. Pokiaľ si baba alebo chalan, ktorý nosí rád ženské veci, tak určite ochutnaj to, čo sme ti v „endorfiňáckom“ hrnci navarili. Natrafíš tam napríklad na delikatesy ako legíny, tepláky, tričká alebo napríklad mikiny. Na koniec ti ponúkame zopár obrázkov a takisto aj video pre inšpiráciu čo by si s čím mohol/a skombinovať. Prajeme ti prijemné kochaníčko! P.S.: POZOR!!! ENDOFINU MÁME PRÁVE TERAZ VO VÝPREDAJI!!!

ENDORFINA LG EARTH ENDORFINA LG EARTH ENDORFINA CS AIR SHORT BEIGE ENDORFINA CS AIR SHORT BEIGE ENDORFINA LG CREW ENDORFINA LG CREW ENDORFINA LG CREW ENDORFINA TDB 5ELEMENTS WHITE ENDORFINA TDB 5ELEMENTS WHITE ENDORFINA TF AVE JA WHITE ENDORFINA TF AVE JA WHITE

 

Video ENDORFINAwear summer 2015: