Čauko. Dnes sa pozrieme na náš street fashion svet z trošku iného (nevídanejšieho) uhla. Spolu s Ondrus PhotoEwženom s ktorým ti mimochodom o pár dní prinesieme náš prvý rozhovor sme si pre teba pripravili zopár záberov, ktoré chlapci cvakli v krásnom prostredí na Duchonke.

_MG_4247

Ewženov osobitý štýl sa pri výbere jednotlivých kúskov odzrkadlil prevažne na košeliach od značky Urban Classics ktorými hlavne teraz v jeseni nič nepokazíš a dupľom ak ide o longline kúsky. Čo iné by si chcel dať ku košeli ak nie fajnovú kvalitnú koženkovú bundu v tomto prípade od Bangastic-u, ktorá dokonale vytiahne vzhľad toho čo máš pod ňou (ak niečo máš) a koniec koncov obohatí tvoj celkový look. Ak budeš pozorný/á, tak fotkách v galérii pod článkom zazrieš tak isto aj tenisky od značky Adidas Originals a červené All Star Conversky, ktoré budú v móde aj keď už nebudú. Outfit dopĺňa klenot v podobe ponožiek európskej značky – Vincent Motega a basic čiapka od Dangerous-u.

_MG_4680

Veríme, že ťa naša dnešná galéria znova inšpiruje a možno sa aj odhodláš zaloviť v štýle ktorý sa ti tam dole práve ponúka. ENJOY!

Ewžen má na sebe:

košeľa: Urban Classics Long Checked Flanell Shirt Black Red

košeľa: Urban Classics Side-Zip Long Checked Flanell Shirt Black

košeľa: Urban Classics Heavy Denim Shirt Blue

košeľa: Urban Classics Sleeveless Checked Flanell Shirt Black White

tenisky: Adidas Originals ZX 700 Red White (daná CW je SOLD OUT)

tenisky: Converse

koženka: Bangastic Logo Fake Leather Jacket Black

čiapka: Dangerous DNGRS Cocaine Beanie Black