Ako to už v februári býva zvykom, sme bombardovaní zimou, snehom a následným roztápaním všetkého bieleho, čiže skvelo doladený outfit ide bokom. Poznáš tie dni, keď je vonku doslova psí čas a jediné čo vyhráva nad pobytom vonku je domáca tepláková idylka? Pohodlie pekne v suchu a teple však môže nabrať iný rozmer ak si zvolíš správnu cestu. Možnosť lyžiarskej kombinézy vylúčime hneď na začiatku a rovno sa presunieme k štýlovej alternatíve zimnej bundy. Ak sa práve  neodohráva snehová kalamita, zvoľ si štýl alá elegán a skús trend akým je rovný pánsky kabát.

_MG_6544

Značka Sixth June je v tomto správna voľba a ponúka nielen super kvalitu a prepracovaný dizajn ale aj komfort do tohto počasia. Detailov v podobe kovových zipsov či falošných golierov sa netreba báť, naopak pôsobia vkusne a moderne. Správny zimný kabát dokáže zakryť aj vianočné hriechy v oblasti brucha či rozpracované predsavzatie na väčšie svaly. Zároveň vie predĺžiť postavu a je univerzálny kúsok do každého mužského šatníka.

_MG_6381

Môžeš ho kombinovať so zvýšenými teniskami či hrubými zimnými topánkami. Fantázií nechaj otvorenú cestu aj pri výbere košele či svetrov, ktoré môžu kľudne pretŕčať z kabátu. Náš tip je tričko s extra dlhými rukávmi a otvorom na palec. Ako inšpiráciu sleduj styling nášho modela a tým je Michal Žitňanský z kapely Zoči Voči, ktorého fotil skvelý a zručný fotograf Rado Ondruš. Skús sa vďaka týmto vydareným záberom pohrať s myšlienkou, že si jeden kabát z našej ponuky dopraješ aj ty.

 

Fotogaléria: