Ani sme sa nenazdali a máme tu pomaličky koniec kalendárneho roka a tak sa aj naše články v tomto roku blížia pomaličky ku koncu. K Vianociam to tu ešte ale poriadne vypružíme súťažou a inými dobrotami, tak to tu určite sleduj!

nahodsask

Za tento rok už ale môžeme uzatvoriť náš svet outfitov, pretože premiéra posledného v tomto roku prichádza práve teraz. Stálice už vedia, že pózičky pred objektívom dal @mikidmnd. Na druhej strane zrkadlovky Michalovi neasistoval nikto iný ako jeho dvorný fotograf @peter_prochazka.

nahodsaskO tom, že je outfit poskladaný z top kúskov svedčí aj fakt, že kožená bunda, ktorú má Michal na sebe sa už medzičasom vypredala. Avšak zvyšok diela, ktorý je tvorený značkou Sixth June, sa na našom e-shope ešte nachádza. Na nohách nájdeš custom Nike Air Force One-y. Ak si si náhodou všimol/a, že modelis nestojí na zemi, tak máš dobrý zrak, pretože podrážku tenisky od betónu oddeľuje Future board.

nahodsaskTak čo ako sa ti páči náš dnešný outfit? Vieš si predstaviť, že by si sa s nami nahodil nejako takto? Svoj názor nám pokojne zanechaj dole v komente. See u soon.

nahodsask

 

OUTFIT:

Kožená bunda: Sold OUT!

Tričko: Sixth June Grey Gris

Ripnuté rifle: Sixth June Biker Destroy Black

Tenisky: NIKE Air Force 1 Oreo Custom – Black

Future board: www.futureboards.cz