Halloween je už za dverami čo znamená, že sme si pre teba pripravili sériu fotiek, ktoré sme cvakli práve na počesť tohto „sviatku“. V lookbooku sa nachádzajú tri outfity (jeden babský a dva pánske), ktoré máme naskladnené čo znamená, že ak by si si chcel objednať akýkoľvek kúsok z fotky, tak na druhý deň ho máš doma.

NahodsaSk

Vybraným outfitom dominujú značky ako Black Kaviar a.k.a. náš parížsky high-endový brand, Supra ktorú milujeme rovnako ako vy, Urban Classics, VSCT clubwear a v neposlednom rade Adidas Originals by Jeremy Scott sneakers.

NahodsaSk

All black OUTFIT (pánsky)

snapback: Cayler & Sons BLLB Harlem Cap Black White

tričko: VSCT Clubwear Roundneck Basic Long T Man 1/2 Black

mikina: Urban Classics Sweat Parka Black

tepláky: Black Kaviar Mexx Black

tenisky: Supra Stacks II Black Black

 

NahodsaSk

All white OUTFIT (pánsky)

snapback: Starter

tričko: Black Kaviar

tepláky: Black Kaviar Mazing Offwhite

tenisky: Supra Skytop II White Action Tumled

 

NahodsaSk

Endorfina OUTFIT (dámsky)

oversized tričko: Endorfina Tf Ave Ja Black

sneakers: Adidas Originals Jeremy Scott Zebra Black White

 

Pozývame ťa teda nasať tú správnu halloweensky streetwear-ovú atmosféru do galérie, ktorú nájdeš ako inak na konci tohto článku. Ak ale na nejaký kúsok náhodou poriadne nezaostríš, alebo sa ti „atmoška“ nasáva lepšie cez videá tak nezúfaj, pretože v stredu vychádza k tomuto lookbooku aj audiovizuál kde precítiš úplne všetko. Fotky mimochodom ošéfoval náš fotograf Juraj Pavuk.

NahodsaSk

Taktiež by sme ti radi oznámili, že počas halloweenu budú u nás na NahodsaSk prebiehať veľké akcie a takisto aj súťaž so samotným EXPLOITEDOM. Ostaň naladený/á, pretože tento HALLOWEEN bude veľký!