Baby, poďme spolu zhodiť zimné vrstvy a hoci je studený marec, prenesme sa do teplého leta. Must-have z minulého roka sa udržal aj tento rok a tak budeme opäť ukazovať naše brušká na obdiv. Priprav sa na crop-top sezónu už teraz a to nielen v posilke ale aj doplnením tvojho šatníka. Ďalším základným kúskom, ktorý by u teba nemal chýbať sú jednoznačne hight-waist kraťasy. To všetko má pod palcom skvelá svetová značka Hype.

nahodsask

nahodsask

Ako sa hovorí, s kvalitným univerzálnym kúskom existuje mnoho super kombinácií ako ho nosiť. Nová dámska kolekcia od už spomenutej značky Hype je farebným výbuchom s hravými potlačami, ktoré dopĺňa ich ikonický nápis. Sexy streetový look je docielený aj za pomoci krátkych strihov a je len na tebe, či si vyberieš „svetrový“ variant alebo siahneš po krátkom rukáve. Kraťasy sú doplnené o zaujímavý detail v podobe elastického pásu s logom ich brandu. Či už s teniskami, sandálmi, do baru, do mesta, za „slušňačku“… Spočítané a podčiarknuté – túto kolekciu nesmieš tento rok vynechať.

nahodsask

nahodsask

Či už to budú kvety, basic jednofarebné kúsky alebo farebný mix je to na tebe. Ako vytvoriť zaujímavý outfit sleduj v našej galérii pod článkom, ktorú nám aj tento raz zaplnil fotograf Rado Ondruš. V našom fotoeditoriály si na svoje príde aj nejedno pánske oko a môže sa inšpirovať darčekom pre frajerku, sestru či kamošku. Sleduj našu ponuku a vyhypuj sa na leto 2016!

nahodsask

 

Fotogaléria: