Čoraz viac žiadaný brand s americkými koreňmi Alpha Industries ťa na Nahodsa.sk poteší aj túto jar. Pre nadšencov kvalitných bomber jackets sme si túto jar pripravili nielen osvedčenú klasiku, ale aj nové colorways s podnázvom iridium. Tieto nové farebné prevedenia sú rovnako dostupné pre chalanov ako aj pre baby.

nahodsa.sk

Druhému spomenutému pohlaviu by sme chceli dať navyše do pozornosti bombery s legendárnym názvom MA-1, no tento krát obohatené respektíve ukrátené o pár centimetrov látky. Až si to tipla na takzvané crop topové bombery, tak máš bod. Krok, ktorý v tomto prípade daná značka podstúpila veľmi oceňujeme, nakoľko práve vy baby môžete tento kúsok využiť pokojne aj v lete.

nahodsa.sk

Ak si myslíš, že sa naša ponuka končí vyššie odprezentovanými novinkami, tak sa mýliš. V najbližšom období očakávame na našom e-shope prílev rôznych nových farieb a u chalanov možno neostaneme len pri bomberách. ;-) Ostaň naladený/á, sleduj našu ponuku značky Alpha Industries a na jar/leto 2017 si zvoľ kúsok v ktorom zaboduješ.

Fotogaléria: