Prázdniny sa pomaličky končia čo značí, že ty sa pomaly ale isto potrebuješ oháknuť na nový školský rok jak pán/pani od hlavy až po päty. Aby sme išli pekne po poriadku, tak ti dnes predstavíme doplnok v podobe snapbackov a čoraz viac aktuálnejších dad hats.

nahodsa.sk

Začnime snapbackami, ktoré si tu za posledne roky medzi pokrývkami hlavy vydobyli pevné miesto. Na Nahodsa.sk si na svoje príde každý. Od fanúšikov NBA tímov až po jedincov, ktorý si idú minimalistické jednofarebné snapbacks. Pokiaľ sú tieto kúsky neodmysliteľnou časťou tvojho šatníka, alebo si praješ aby boli, tak určite primárne skontroluj našu ponuku značiek Cayler & Sons a Mitchell & Ness, kde nájdeš presne to čo potrebuješ.

nahodsa.sk

Presuňme sa ale na oveľa zaujímavejšiu časť tohto článku a tým sú čapice s ktoré dnes poznáš pod názvom dad hats. Tieto „retro“ kúsky zaznamenali pred istým časom veľký comeback kedy si ich na hlavy začali pokladať rôzne osobnosti celosvetovej módnej scény až to prepuklo do levelu, kedy dopyt „obyčajných ľudí“ spôsobil to, že siluetu týchto „šiltoviek“ začali vyrábať rôzne značky.

nahodsa.sk

Dad hats sa samozrejme začali produkovať v aktuálnych farbách čo spôsobilo, že hype okolo týchto kúskov stúpol ešte viac. Pokiaľ ti z týchto staro-nových jedincov tečie slina, tak ti u nás odporúčame navštíviť novú sekciu Dad hats, kde natrafíš na kúsky od značiek ako Sixth June, Urban Classics alebo Goldie Merch.

nahodsa.sk

Za fajnové fotečky samozrejme ďakujeme nášmu dvornému fotografovi Ondrus Photo a tebe prajeme príjemné surfovanie medzi streetwearovými  korunami krásy. ENJOY!

Fotogaléria