NahodsaSk

Keď sa spojí taká silná trojka akými je kvalitná značka, super fotograf a NahodsaSk, výsledkom je tento špeciálny a trendy „batohový“ lookbook. Už dávno totiž neplatí, že ruksak patrí výlučne do školy. Práve vak môže byť čerešničkou na tvojom každodennom či občasnom outfite.

NahodsaSk

Dokonalým príkladom prepracovaných a kvalitných kúskov z tejto oblasti sú značky ako Mi-Pac a Cayler & Sons, ktoré samozrejme nájdeš aj na našom webe. Tie ponúkajú nielen prvotriedny materiál ale aj moderný tvar.

NahodsaSk

Kým Mi-Pac stavia na klasiku a využíva okrúhle hrany či veľký priestor, Cayler & Sons posúva staré dobré gym bags na vyšší level.

NahodsaSK

Baby si u nás určite vyberú z rozsiahlej ponuky potlačených či black&white verzií a vy chalani? Túto jeseň vám odporúčame staviť na čistú jednofarebnosť. Ak teda ešte stále váhaš, ktorý kúsok je práve pre teba ten TOP, tak sleduj našu rozsiahlu fotogalériu, ktorá sa ti zaručene pomôže rozhodnúť sa. P.S.: Ak si si sa pre nejaký kúsok rozhodol/a, tak neváhaj použiť zľavový kód, ktorý nájdeš v banery na začiatku článku! ;-)