Už je to nejaký ten piatok, kedy k nám naposledy zavítal náš kamarát Kali aj s priateľkou Dominikou. V spolupráci s našou dvornou fotografkou Patrou sme si pre teba pripravili skutočne zaujímavý photoshooting, ktorý okrem iného poodhalil aj nový merch bratislavského rapera.

nahodsask

Ale poďme pekne po poriadku! Vo fanúšikovských kruhoch je známe, že Kali si už dlhšiu dobu ide značku Alpha Industries a ako aj sám potvrdil, nedá na ňu dopustiť. Americký brand bol ešte pred pár rokmi vcelku kontroverzný, čo na vlastnej koži pocítil nejeden vyznávač tejto módy. Dnes je však situácia diametrálne odlišná a Alpha si razí cestu nahor aj v našich končinách. Ak si sa aj ty okamžite zamiloval/a do tohto štýlu, tak klikaj na e-shop, kde ti ponúkame široký výber búnd v zámorskom štýle!

nahodsask

Okrem knoxvillskej značky padol do oka raperovi aj štýlový sivý kabát od brandu Sixth June. Táto francúzska spoločnosť je narozdiel od tej predošlej len sviežim nováčikom na trhu, keďže jej vznik datujeme do roku 2008. Kvalita na spôsob krajiny galského kohúta!

nahodsask

Poslednou značkou, do ktorej sme zasiahli pri tomto photoshootingu už svojím názvom naznačuje svoje smerovanie. Urban Classics ide viac do sveta street/urban fashion, čo zhmotňujú v širokej škále produktov, ktoré ti ponúkame aj my. Ak máš záujem predobjednať si nejaký kúsok z nasledujúcej kolekcie, tak klikaj na našu vypimpovanú ponuku značky Urban Classics!

nahodsask

No a aby sme nezabudli na ten merch, tak pár slov aj k nemu… Ako môžeš vidieť, Kali i Dominy troška poodhalili dizajn noviniek Dezert Music, ktoré v tomto prípade dosť ladia so štýlom Alphy. Kedy teda pôjde nový merch medzi fanúšikov? Prioritou je totiž na marec naplánovaný album ZLÝ PRÍKLAD, no a po jeho release už budú tieto nové vecičky len otázkou času!

Fotogaléria: