Pomaly ale isto. Presne tak prišiel klobúk, symbol elegancie a vyššej módy do ulíc a vkradol sa aj do našich šatníkov. Stal sa poznávacím znakom mnohých celebrít akým je napríklad aj Pharrell Williams a preniesol ho k nám bežným smrteľníkom. Nosia ho baby, chalani, starší alebo mladší a ponuka tvarov, farieb či vzorov sa rozširuje rýchlosťou blesku.

Brixton

Už nejednu sezónu sa stal TOP trendy doplnkom outfitu a nie je tomu inak ani teraz. Keď že si toto obdobie pýta farby ako sú vínová, hnedá, zelená či šedá nie je nič lepšie ako kombinácia so svetlým denimom či s opäť populárnou bielou košeľou. To však nevylučuje look založený na tmavých farbách, ktorý je stále obľúbenejší medzi mladými.

Brixton

Dobrou voľbou je v tomto prípade určite značka BRIXTON, ktorá má nielen širokú ponuku čapíc, šiltoviek ale predovšetkým klobúkov. Práve jeseň je tým správnym obdobím ukázať ako môže aj taký decentný kúsok doplniť športovejší či rockovejší oufit. Svoje o tom vedia aj fotografi či redaktori počas týždňov módy, ktorí klobúk označujú za luxusný a zároveň dostupný kúsok nutný do šatníka každého fashionistu. Tak poslúchni odporúčania zo sveta a zadováž si nejaký fešácky klobúk aj ty.

Brixton