Metie vás ako z každej strany vyskakujú iné módne odporúčania a častokrát ti ostáva asi ísť holý? Tak zbystri pozornosť, lebo tento článok ťa prevedie tým TOP za leto 2016 pre pánov, mužov, chalanov. Módny kalendár nám hlási obdobie , kedy sa zvykneme viac odhaľovať než zahaľovať a preto treba aj tú trošku oblečenia dokonale vyšperkovať. Kedy keď nie cez prázdniny treba ukázať postavu v tom správnom outfite?

nahodsask11

Teplé a zemité farby ako piesková, olivová či hnedá neslávia comeback, pretože z módy ani nikdy nevyšli. Zdá sa ti takáto farebná kombinácia na leto nudná? Stačí ju oživiť červenou alebo výraznými bielymi doplnkami – snapback alebo klobúk od Luxury Flava je perfektná voľba. V druhej polovici prázdnin treba už na opálenej pokožke ukázať aj kúsky akými sú tielka napr. od značky Sik Silk či hit roka – ripnuté tričká. Všetko v jasných farbách a najlepšie s bielymi teniskami od značiek Converse či Adidas.

nahodsask

nahodsask

TIP našej nahodsackej redakcie sú kraťasy v zaujímavej marble potlači alebo háremového strihu aké ponúka značka Sixth June. Ideálny cover-up v podaní košele využiješ v každom počasí a na našom e-shope ich je naozaj požehnane. Toto leto sa navyše nesie v znamení mixovania vzorov, čiže čím viac tým lepšie. Káro, kvety, pásiky nie sú len ženská záležitosť ale na kvalitnom modely dominujú aj pánskym trendom. Chybu neurobíš ani s bomberou v TOP camo vzore od Marbeku alebo kvalitnou riflovkou od Represent Clothing. Nenechaj nič na náhodu, sleduj našu ponuku a ukáž, že máš módu v malíčku.

nahodsask