Levi’s alebo Levi Strauss & Co. – značka, ktorá spustila svetový trend pred takmer 150 rokmi, ktorý dodnes neskončil. Prvé modré JEANS prišli práve od nej na východe USA. Čítaj viac o COOL ponuke od Levisu!

NOVÁ ZNAČKA LEVIS NA NAHODSA.SK

NOVÁ ZNAČKA LEVIS NA NAHODSA.SK

Skate štýl a kolaborácie

V Nahodsa ti dnes prinášame svieže kúsky značky Levi’s z San Francisca. Neuveríš, že značka funguje už viac než 100 rokov, keď sa pozrieš na štýl, ktorý sa preslávil mnohými kolabami. Denim štýl napríklad upgradol Virgil Abloh s jeho svetoznámym OFF WHITE. A hoci Levi Strauss je najmä o JEANS bundách a rifliach, orientuje sa aj na skate kultúru. Nájdeš v nej aj cool modely tričiek pre cool letné outfity. 

SVIEŽI DENIM ŠTÝL LEVIS

SVIEŽI DENIM ŠTÝL LEVIS

Hype okolo značky, ktorý trvá

Dnes patrí značka medzi hlavných advokátov udržateľného modelu pre fashion. Pripomína ľuďom, že oblečenie nie je na jedno použitie, na krátku dobu. Stavia sa tým proti tzv. lacnej a nekvalitnej fast fashion. A že sa jedná naozaj značku s históriou –už prvé modely JEANS priniesli revolúciu v odolnosti vďaka malým nenápadným nitom na správnych miestach, ktoré zvyšovali ich životnosť. Dnes značka kladie doraz na kvalitný dením pre pohodlné a dlhotrváce nosenie.

Poď si po svoj štýl od Levisu. Tu je náš výber TOP odporúčaní pre Teba.

Z LEVI’S ODPORÚČAME: