Začiatok marca sa na Nahodsa.sk niesol okrem iného aj v štýle zaradenia novej značky práve na náš e-shop. V tomto článku by sme ti ju chceli trošku predstaviť, aby si tak ako aj pri iných brandoch vedel čo presne nakupuješ a poznal aspoň ako tak pozadie toho, čo si obliekaš alebo obúvaš.

Liquor N Poker

Korene LIQUOR N POKER sú zapustené hlboko v anglickom meste Birmingham. Práve tam vznikol nápad založiť túto značku, ktorá nám ponúka predovšetkým denimové kúsky. Práve denim považujeme za pýchu, ktorá má v LNP dlhú tradíciu.

Liquor N Poker

Odbornosť dizajnérov a krajčírov tejto značky je vychýrená po celom Anglicku. Zatiaľ čo jedna časť značky (staršie zastúpenie) sa usiluje o produkciu kúskov z kvalitných materiálov s dlhou tradíciou tá druhá mladšia prísnym okom dohliada na to, aby všetky kúsky podliehali trendom a jedinečnému štýlu. Využívajú tak napríklad techniku zvanú patch work ale núdza tu nie je ani o ripped kúsky.

Liquor N Poker

Sme radi, že ti túto kvalitu môžeme ponúknuť za rozumnú cenu aj na naše slovenské a české pomery. Jeans si u nás môžeš kúpiť do fajnových 40€ a denimové kraťasy zoženieš do 30€. Ak miluješ kvalitné oblečenie a chceš byť počas roka 2017 viac ako fresh, tak si určite zaobstaraj kúsok aj od značky Liquor N Poker.