Móda nie je vždy len o svetových značkách a zvučných medzinárodných menách, ale v poslednom čase sa u nás na Nahodsa.sk do popredia dostávajú aj lokálne slovenské brandy. Hrdo sa preto bijeme do hrude a sme pyšný na značku Luxury Flava, ktorú si môžeš na Slovensku kúpiť jedine na našom e-shope. V nasledujúcich riadkoch sa navyše dozvieš aj niečo o tom, že táto značka medzi nás prichádza s čerstvou novou kolekciou.

nahodsask

nahodsask

nahodsask2a

Od roku 2005 sa brand tanečníka Johnnyho Mečocha posunul o veľký krok vpred a v súčasnosti je to luxusná streetwearová značka, ktorá vyrába oblečenie doma, na rodnej slovenskej hrude. Pozor však lebo táto kolekcia je extra limitovaná a netreba preto dlho váhať. Kvalitné materiály, potlače, etikety a nášivky z nej robia unikátne modely na roky 2016/2017 a navyše sa nesú v duchu zaujímavých minimalistických detailov a oversized strihov. Produkty najnovšej kolekcie sú obohatené o tričká, crop-topy pre baby, zaujímavé kárované košele s typickým logom LXF a na chladné jesenné dni ideálne mikiny.

nahodsask

nahodsask

O napumpované fotky sa  samozrejme nepostaral nikto iný ako fotograf Michal Petrík a už na prvý pohľad vidno, že odviedol skvelú prácu. Exkluzívne iba u nás a iba pre teba, tak rýchlo čekuj našu ponuku!