Je nám veľkou cťou, že po nejakom čase môžeme na našom e-shope privítať ďalšiu slovenskú značku. Korene tejto siahajú až do roku 2005 kedy sa známy slovenský tanečník Johnny Perfekto rozhodol založiť brand s názvom Luxury Flava.

nahodsask

Ako ti môže byť už zo samotného názvu značky jasné, kúsky, ktoré sa dostali do úzkeho výberu portfólia tohto brandu disponujú tými najvyššími kvalitami. Ak by ťa zaujímalo akým mottom sa tvorcovia riadia, prezradíme ti, že veta Living the life je ich najobľúbenejšou. Tá ti o samotnej idei prezradí napríklad aj to, že v Luxury Flava je všetko uvoľnené, prirodzené a hravé čo sa koniec koncom vždy prejaví aj na samotnom výsledku.

nahodsask

Posledná kolekcia tejto značky, ktorá mala release ešte minulý rok nám priniesla tielka, tričkamikiny sprevádzané zaujímavými printami a farbami. Preto ak si chceš oživiť svoj aktuálny jarný šatník, alebo si dopriať vyslovene letný kúsok, tak neváhaj a ASAP si zaobstaraj niečo z našej ponuky, pretože po jej vypredaní sa k týmto veciam už nedostaneš.

nahodsask

Úplne nakoniec tu pre teba máme ešte jednu zákulisnú infošku. Ľudia z LXF už teraz makajú na plné obrátky na ich nasledujúcej kolekcii, ktorá bude od tejto celkom odlišná a znova to celé posunie niekam inam. Tak čo ideš podporiť slovenský streetwear hneď alebo si ešte trošku počkáš na novinky?

 

Summertime LUXURY FLAVA

 

Fotogaléria: