Zdravíme ťa! Chceli by sme ti oznámiť, že náš e-shop túto jar ovládla ďalšia kvalitka v podobe londýnskeho brandu Marbek. Z ich ponuky u nás nájdeš hlavne bombery na ktorých si hneď všimneš dokonalé prevedenie camo vzoru.

nahodsa

Pokiaľ bol pre teba doteraz tento štýl nuda a považoval/a si klasický „zelený“ camo vzor za niečo obyčajné, tak poriadne zaostri na našu ponuku. Týpci z Marbeku totiž povolili uzdu fantázie čoho výsledkom je to, že tento vzor, ktorý používali desiatky rokov dozadu ešte vojaci na frontoch dostal nový rozmer.

nahodsask

Presne tak! Ponuka tejto značky strieda pri camo vzore okrem zelenej aj farby ako sivá, modrá a bordová. Pokiaľ si nerozhodný typ, tak tu máme aj niečo pre teba. Konkrétne vychytávku v podobe bombery, ktorá je na jednej polovici zelená a na druhej bordová alebo ktorej rukávy sú každý v inom farebnom prevedení.

nahodsask

Jednotlivé kúsky sa okrem iného dokonale hodia aj do teplého jarného počasia nakoľko ich hrúbka nespôsobí to, že ti bude horúco. Pokiaľ ťa zaujíma pomer ceny a kvality artiklov v našej ponuke, tak ti môžeme pokojne prezradiť, že kvalita a štýl ktorý si objednáš je s cenou dokonale vyvážený. Tak čo už vieš do ktorej ideš túto jar ty?

nahodsask