Vitaj späť. Za fakt, že sme pred pár rokmi začali oko HIP-HOPovo orientovaný internetový obchod sa nehanbíme rovnako ako nehanbíme za fakt, že sme sa na tomto bode nezasekli a už dávnejšie sme sa začali posúvať ďalej.

NahodsaSk

Tím NahodsaSk zastáva názor, že streetwear by nemal byť nejako zaškatuľkovaný a preto sa nebojíme ísť do spoluprác ako je napríklad práve táto alebo tá pred touto o ktorej sa dozvieš niečo viac v článku: Streetwear ako ho nepoznáme.

NahodsaSkSlovo dalo slovo a pár dní dozadu sme nafotili nejaké fotky s Michalom Žitňanským – gitaristom a spevákom známej slovenskej pop – punkovej kapely Zoči Voči. Michalovi sa na NahodsaSk zapáčili najviac kúsky od značky Urban Classics, Just RhyseMitchell & Ness. Konkrétne artikle, ktoré si u nás vybral nájdeš dole na konci článku.

NahodsaSk

Ak sa ti tento chalan zapáčil natoľko, že ho chceš vidieť aj naživo, tak Zoči Voči začínajú svoju Nicolaus Vodka Tour 7.11.2015 v meste Chrudim. Nezabudni čekovať fotogalériu dole pod článkom ktorú nám aj dnes naplnil ako inak Ondrus Photo. Vidíme sa nabudúce.

 

Michal z NahodsaSk oblieka:

bunda: Urban Classics Diamond Leather Imitation

longline mikina: Just Rhyse Era Cardigan Black

snapback: Snapback Mitchell & Ness Boardwalk Chicago Bulls