Vítam ťa pri našom ďalšom poste. To, že nám Alpha Industries už nejakú dobu chilluje na webe si si určite všimol/a. Popravde keď sme značku pred zhruba troma mesiacmi púšťali medzi vás nečakali sme, že nastane to čo nastalo. Na kúsky od tejto značky sme začali mať veľké ohlasy či už na Facebooku, Instagrame, e-mailoch a podobne. Ani neviete ako nám to dáva chuť posúvať sa ďalej pokiaľ vieme, že to čo robíme sa vám páči, že to ceníte a uvedomujete si že cena nehrá vždy rolu a hlavne nie v prípade tejto značky kedy sa tu jedná fakt o prémiové kúsky.

Alpha Industries

No poďme ale k veci. Minulý týždeň sme mali stretnutie s dealerom Alpha Industires, čo je vnútorné pre náš e-shop veľké plus. Asi vám nemusíme pripomínať, že veľké plus pre nás znamená ešte väčšie pre vás, keďže sme tam boli nie kvôli nám ale práve kvôli vám – našim zákazníkom.

Alpha Industries

Čo ti môžeme prezradiť už teraz je fakt, že „must have“ kúsky, ktoré sa nachádzajú v kolekcii jar/leto 2016 budú na našom e-shope SKLADOM! Znamená to teda, že výrazná mínuska v podobe dlhšej čakacej doby na kúsok ktorý keď si objednáš dnes z kolekcie jeseň/zima 2015 sa pri budúco ročnej už spomenutej kolekcii skráti na krásnych 48 hodín!

Alpha Industries

Naše stretnutie obsahovalo aj ďalšie interné záležitosti ktorými ťa určite zaťažovať nebudem, pretože by si im aj tak nerozumel/a. Už dnes ti ale vieme povedať, že túto značku chceme na našom e-shope v budúcnosti potiahnuť na popredné priečky, čo nie je málo, lebo čím známejšia bude v spojitosti s naším webom, tým väčšie benefity budeš mať z toho ty ako zákazník! Na stretnutí sme cvakli aj pár fotiek tak to určite čekuj. Úplne na koniec ti prezradíme, že onedlho si chceme ísť osobne prezrieť jednotlivé kúsky už na jeseň/zimu 2016 ktorá bude väčšia než veľká. Máš sa na čo tešiť. Stay tuned!

Alpha IndustriesAlpha Industries