Baby, nemusíte mať ani oko nákupnej maniačky aby ste si na našom e-shope všimli absolútny hit sezóny – bomberu. Táto nová ženská zbraň zaútočila aj na naše šatníky a nejedno srdce piští po tomto trendy kúsku. Revolúcia v podobe tejto bundičky neobišla ani Nahodsa.sk a jar k nám priniesla mnoho nových modelov od rôznych značiek.

nahodsask

Ako už z článku vyplýva, aktuálna vládkyňa streetwearu už dávno nie je len čisto mužskou doménou. Máloktorý  kúsok v súčasnosti vie ukázať sexi postavu viac ako práve bombera a netreba sa báť ani multikolórnych kúskov. Lídrom medzi farbami je tmavozelená a pre nežné žienky je v našej ponuke ružová, biela či ohnivá červená. Nebojte sa ani camo vzoru alebo potlači, ktoré z vás urobia tie správne drsňačky. Pokojne ich kombinujte so slim fit jeans a zmeníte tak od základu outfity, ktoré ste doteraz nosievali.

nahodsask

Ak sa pýtaš, akú značku bombery ti odporúčame my, tak náš výber padá na značky ako  Aplha Industires, Urban Classics a Sixth June. Ich modely sú ideálne nielen na chladné večery ale aj na denné nosenie v kombinácií napríklad so šatami či úzkou sukňou. Ak chceš docieliť oversized look siahni po väčšom čísle a kontrast docieliš s využitím stále aktuálneho crop topu. Novú dimenziu s nádychom luxusu prináša aj nováčik medzi stálicami a tým je brand Marbek o ktorom sa viac dočítaš v článku: V Anglicku vládne camo vzoru značka MARBEK. Pridaj sa aj ty k fanúšikom bombery, objav kvalitné kúsky na našom e-shope a staň sa zvodnou a výstrednou zároveň!

nahodsask