Áno, presne tejto udalosti sa zúčastnil náš tím z Nahodsa.sk počas druhého júlového týždňa. Hneď na začiatok ti prezradím super správičku. Materiálu a myšlienok sme počas 72 hodín nášho tripu nazbierali viac než dosť a preto ti to všetko naservírujeme hneď v niekoľkých článkoch aby ti nič neuniklo.

Vitaj teda pri prvom zázname z našej cesty. Všetko sa to začalo v stredu 8.júla, kedy sme sa vydali na cestu do Berlína, kde sa konal jeden z európskych Fashion Weekov. Cestou tam sme síce ešte mali mať stretnutie v Prahe s ľuďmi od značky NikeVans aby sme ti priniesli znova raz niečo lepšie zo sveta týchto dvoch kolosov, no to na poslednú chvíľu padlo a presunulo sa, tak sme zakotvili rovno v hlavnom meste Nemecka.

Nahodsa.skPrvá trade show, ktorú sme navštívili nesie názov Bread & Butter. Asi ťa zaujíma o čom celá táto akcia bola. Jednoducho povedané napísané išlo o to, že sme tam boli očekovať veci od jednotlivých značiek, ktoré predstavovali svoju spring/summer kolekciu na rok 2016, za účelom pripraviť si pre teba na budúci rok to najlepšie z najlepšieho a doniesť ti to až domov. V neposlednom rade sme sa samozrejme inšpirovali a znova posunuli o niečo bližšie k nášmu snu. Táto prehliadka bola okrem iného plná energie, hudby, tanca a samozrejme MÓDY, ktorá sa ti hneď po vstupe zavŕtala až pod kožu. Dosť ale slov, veď viac sa toho dozvieš už zajtra! Vychutnaj si teda fotoreport z prvého spomínaného eventu a nasaj tú energiu aspoň prostredníctvom fotiek. ENJOY!

Nahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.skNahodsa.sk

Pre viac fotiek z nášho tripu klikaj na našu Facebook fanpage!