Čauko. Naša druhá zastávka, na ktorej sme sa počas berlínskeho módneho týždňa zastavili nesie názov Bright. Ak si ešte náhodou neskontroloval náš včerajší článok Nahodsa.sk na Fashion Week-u v Berlíne – Bread & Butter, tak si určite čekni fotoreport a prečítaj pár riadkov o našom tripe v Nemecku najprv tam.

Bright bola výstava, ktorá nás chytila za naše srdcia asi najviac. Hneď ako sme vošli na prehliadku vedeli sme, že sme doma. Privítali nás tam značky ako Cayler & Sons, Backyard Cartel alebo Criminal Damage. Atmosféru celej show dotvárali aj “stánky“ CrepJason Markk, kde sme mali možnosť vidieť okrem produktov aj reálne čistenie tenisiek na špeciálnych stoličkách a taktiež sme si mali možnosť „ošahať“ kráľovné medzi všetkými sneakers Nike Air Yeezy Red October a Adidas Originals Yeezy 750 Boost!

Prehliadky nám samozrejme nezabrali celý deň čo znamená, že sme toho na tejto ceste stihli urobiť oveľa viac. Pokiaľ nás sleduješ na sociálnych sieťach, tak už určite vieš, že sme pre teba v Berlíne nafotili rovno dva outfity a prinesieme ti ich už čoskoro. Už zajtra ťa čaká posledný report z našej tretej zastávky. Samozrejme aj dnes máš možnosť vychutnať si atmošku, ktorú sme zažili aspoň prostredníctvom fotiek. Ostaň naladený!

Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask Nahodsask

 Pre viac nadupaných fotiek klikaj na našu Facebook fanpage