Vítam ťa na konci našich reportov z Fashion Weeku v Berlíne. Pokiaľ si nezaregistroval prvý diel z Bread & Butter a druhý z prehliadky menom Bright, tak si pred prečítaním tohto článku najprv klikni na modro vyznačené názvy výstav nech sa uvedieš do obrazu.

Tento post bude venovaný Seek-u. Ten patrí tak ako predošlé prípady medzi prehliadky, ktoré sú zamerané ako inak na urban/streetwear kúsky. V prípade poslednej zastávky sa naša výprava po #preJackDanielsovanej noci síce zhodla na tom, že táto trade show je nášmu e-shopu Nahodsa.sk najmenej blízka, no to rozhodne nič nemení na tom, že sme si na nej minimálne rozšírili obzory a do nášho portfólia pridali top veci, ktoré by sme ti chceli budúci rok priniesť.

Na úplný záver nám už len zostáva poďakovať práve TEBE a zároveň ti chceme odkázať, že ak len polovica vecí z týchto troch dní ktoré sme boli v Nemecku padne na úrodnú pôdu, tak sa v roku 2016 zblázniš ;-). Už teraz sa tešíme na január 2016. See u Berlin. ❤ Užívaj fotoreport!

NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk

Viac fotiek nájdeš na našej Facebook fanpage!

P.S.: Outfity z Berlína sú už za dverami.