Naposledy, čo sa týkalo roku 2015, sme ti priniesli nesmierne veľké množstvo článkov o našich novinkách, ktoré sme naskladnili. Išlo o bombery a kabáty značky Sixth June, rozšírili sme ponuku od Urban Classic a privítali značku Alpha Industries. Snažíme sa ti priniesť len to najlepšie, snažíme sa zlepšovať a práve preto sme sa rozhodli vybrať aj iným smerom.

Určite aj teba pochytí tá chvíľka, kedy prekutreš internet, otvoríš si 20 tabov a povieš si, že to všetko chceš. Postupne ale prídeš na myšlienky, či je vôbec vhodné tie veci skombinovať, či ich máš kam obliecť alebo to najhoršie, či sa ti oplatí do toho investovať. Poznáme to veľmi dobre, robievali sme to aj my. A práve preto je naším cieľom ti to uľahčiť, a to formou našich wishlistov YOU WISH.

Nahodsa.sk_2016-02_you_wish_001_FB_1200x628_youwish

YOU WISH je úplne nová relácia na blogu NahodsaSk, ktorá ti ukáže naše najobľúbenejšie a hlavne tie najlepšie kúsky z eshopu. Zameriame sa spolu na súčasnú módu a zopár významných fashion udalostí ako MBPFW ’16, ktorý sa v marci koná v Prahe, pomôžeme ti s vhodným výberom vecí, ukážeme ti skvelé kombinácie rôznych kúskov, ktoré si spoločne pripravíme na eventy a dokážeme, že stačí aj málo aby si bol vyhajpovaný/á ako celeb.

Stayed tuned, spúšťame čoskoro!