Čauko. Vyzerá to tak, že zima sa nám tu nejaký ten piatok ešte ohreje preto sme neotáľali a s našou lesnou vílou – @mikidmnd sme si pre teba pripravili čisto traktoristický outfit, ktorý dnes bude obohatený aj videom z dielne Peter Prochazka Photography.

nahodsask

Určite ťa zaujíma, z čoho tento vyšperkovaný outfit pozostáva. Prezradíme ti, že Michal už po niekoľký krát stavil na značku Sixth June a Goldie Vision. Poďme ale pekne po poriadku.

nahodsask

Ak máš v zime problémy s krížami, tak neváhaj a zájdi očekovať naše zimné bundy, ktoré ťa nesklamú ani keď sa rozhodneš v piatok v noci zaspať v -23,5°C niekde na zastávke. Ak si k tomu ako bonus navolíš olivový Goldie Vision crewneck, ktorý onedlho mimochodom nájdeš na našom e-shope a béžové Sixth June tričko, tak ti garantujeme, že na tej zastávke budeš za najväčšieho swaggerisa.

nahodsask

Od pásu dole si môžeš všimnúť khaki rifle od značky Sixth June a boty á la Kanik Západný (Ich presný názov si už ale nepamätám. Snáď mi to odpustíš).

nahodsask

Veríme, že aj náš dnešný post posunul tvoje vnímanie módy na trošku vyšší level. Ak sa ti to tú páčilo tak sa teš, pretože v repertoári toho máme oveľa viac. Tešíme sa na teba nabudúce.

 

Video: