Zožierajú ťa už tieto horúčavy a aj by si chcel ísť večer niekam von, no jedinou letnou vecou ktorú máš v šatníku sú plavky? Michal Belás si s týmto tvojim frustrujúcim problémom ľahko poradil a ukáže ti ako sa môžeš aj v obrovských horúčavách navliecť do niečoho extra pohodlného a zároveň v tom budeš vyzerať fresh.

VSCT CLUBWEAR ROUNDNECK BASIC LONG T

Outfit, ktorý ti dnes predstavíme sa bude niesť samozrejme vo svetlých farbách (aby si priveľmi nepriťahoval to čo na lete hejtuješ najviac). Ľahké materiály, príjemný aktuálny vzhľad, málo potu. Aj takéto výhody majú kúsky, ktoré tvoria gro tohto výtvoru.

VSCT CLUBWEAR ROUNDNECK BASIC LONG T

Celé zoskupenie sa skladá z kraťasov od značky Reell,  longline trička VSCT Clubwear Roundneck Basic Long T od značky VSTC Clubwear, ruksaku od Mi PAC-u do ktorého si môžeš zbaliť fakt čokoľvek a tenisiek od nemeckého kolosu menom Adidas Originals – model ZX Flux.

Mi PACMi PACReellReell

Veríme, že sme ti s tvojou letnou dilemou trošku pomohli a inšpirovali ťa. Ak by si mal/a záujem o nejaký kúsok z tohto collaba, tak všetko nájdeš ako inak na našom e-shope NahosaSk. Užívaj leto a čoskoro sa vidíme pri novom článku.

Video od Petra Procházku sleduj tu: