Čauko. Vianoce sú tu za necelý mesiac a ty by si aj chcel/a či už seba alebo blízkeho obdarovať nejakým kúskom z nášho e-shopu, no nie si si istý/á napríklad veľkosťou alebo tým, či sa to tej danej osobe bude páčiť? V tom prípade pre teba máme dobrú správu. S NahodsaSk takéto veci počas predvianočného obdobia vôbec NERIEŠIŠ! Z detailnejšieho pohľadu ide vlastne o to, že ak si si zakúpil/a tovar od 24.11. 2015 – 24.12. 2015, tak ti ho bez problémov vymeníme až do 10. januára.

nahodsask

Áno čítaš dobre. Ak bola teda toto jediná vec ktorá ti stála v ceste pred nakupovaním, tak to vyhoď z hlavy a utekaj nakupovať do obrovských zliav, ktoré ti ponúkame počas akcií BLACK FRIDAYCYBER MONDAY o ktorých sa mimochodom viac dočítaš v článku Nákupné sviatky na NahodsaSk #BLACKFRIDAY & #CYBERMONDAY. A aby toho nebolo náhodou málo, tieto dva spomenuté nákupné sviatky budú prebiehať aj počas víkendu!

blogbig-garanciavratenia

Naša ďalšia predvianočná výhoda spočíva v tom, že tovar, ktorý si chceš zakúpiť už teraz ti môžeme odoslať pokojne až tesne pred Vianocami. Ak sa pýtaš čo je to za hlúposť, tak pozorne čítaj ďalej, pretože ti uvediem príklad.

Predstav si, že chceš kúpiť niečo svojej alebo aj cudzej frajerke/frajerovi z nášho e-shopu, no momentálne napríklad nemáš peniaze a bojíš sa, aby ti ten tvoj kúsok do najbližšej výplaty niekto nevykúpil. Toto ti bude slúžiť ako „rezervácia“ pre to, aby kúsok ti s ktorým ste si tak padli do oka niekto „nečmajzol“ a čakal ťa na našej predajni až do doby, kedy ti ho neodošleme a ty už budeš pripravený/á si ho prevziať s plným vačkom.

Ak sa pýtaš, ako máš takto nakúpiť, tak sleduj printscreen dole. Stačí, že do poznámky (zeleného rámčeka) uvedieš text podobný predlohe a my ťa už budeme evidovať ako zákazníka, ktorý ma o túto našu akciu záujem a jednotlivý produkt/ty ti odošleme tak, aby ti prišiel presne v deň aký si nám zadal v objednávke. Tak čo, ešte stále sa ti to zdá ako hlúposť? POZOR! Táto akcia sa týka len objednávok v období 1.12.201531.12 2015. Tak čo? Už vieš po čom siahneš tieto Vianoce?

NahodsaSk