Čauko. Prvý post v roku 2016 sa bude niesť v duchu berlínskeho módneho týždňa, ktorého sme sa už po niekoľkýkrát zúčastnili aj my. Ak by si chcel/a vedieť ako sme na tomto módnom týždni dopadli minulý rok v lete, tak určite čekuj tento odkaz.

nahodsaskTým, ktorí k nám zavítali len nedávno v rýchlosti objasníme o čom vlastne celá táto „maškaráda“ bola. Jednalo sa v podstate o to, že na jednotlivých výstaviskách si značky odprezentovali svoje kolekcie na sezónu dopredu.

nahodsaskTento rok sme zmákli stálice ako Bright, Seek a boli sme sa pozrieť aj na novinku menom Premium, ktorá ale nespadala do nášho segmentu. Ak sa pýtaš, čo nám tieto výstavy dávajú, tak ti musíme povedať, že dosť veľa. Okrem toho že si prečekujeme nasledujúce kolekcie od značiek, ktoré už na našom e-shope máme, tam pre vás nachádzame stále nové a nové značky, ktoré určite nie sú na zahodenie. Na týchto „prehliadkach“ sa takisto stretávame aj s predstaviteľmi jednotlivých brandov, čo nám umožňuje rozrastať sa v každom smere a prinášať vám – našim zákazníkom stále nové veci.

nahodsaskZostava sa od poslednej návštevy tejto ceremónie vôbec nezmenila až na to, že k nám tento rok pribudol aj samotný Expl0ited. Chalana sme tam zobrali za účelom nabrať inšpiráciu na vytváranie jeho novej značky a tak isto sme si v spolupráci s ním pripravili aj dokument z celého tripu, ktorý môžeš v kinách v Česku a na Slovensku očakávať už čoskoro. Ak by si si náhodou chcel/a skrátiť čakanie na tento počin, tak ti poradíme siahnuť po jeho dennom vlogu pogu, v ktorom sa o tomto tripe dozvieš ešte viac infošiek.

nahodsask

Viacej informáciami ťa už zaťažovať nebudem, no nedá mi ešte nespomenúť že rok 2016 bude celkom šťavnatý a že tu na tomto BLOGU môžeš už o pár dní očakávať zaujímavé outfity práve z už spomínaného Berlína. Užívaj fotogalériu a vidíme sa čoskoro!

 

Bright & Seek – fotogaléria