Vítam ťa späť na našom BLOGu. Určite si už minimálne raz v živote počul/a o dvoch najväčších nákupných sviatkoch na tejto planéte a to konkrétne o Black Friday a následne dva dni na to o Cyber Monday! Presne tomuto nákupnému ošiaľu sme do dosť veľkej miery podľahli tento rok aj my a preto sme si pre teba pripravili veľkú kampaň, ktorá bude trvať POZOR nie dva dni (piatok a pondelok ako to zvyčajne býva) ale rovno štyri aj s víkendom!

 

Black Friday Nahodsa SK

 

Celý bodrel teda vypukne 27.11. 2015 veľkou akciou Black Friday ktorá sa bude tiahnuť sobotou a nedeľou a zakončí sa to Cyber Monday-om v pondelok 30.11.2015. Jednotlivé kúsky, ktoré budú sprevádzané dosť šťavnatými akciami si budeš môcť pozrieť pekne pokope v osobitnej Black Friday kategórii. Tieto kúsky takisto nájdeš aj v jednotlivých odvetviach (napríklad pri teplákoch). Produkty pri ktorých uvidíš label („výsačku“) Black Friday & Cyber Monday sú v ZĽAVE –  (ukážku máš v printscreene pod odsekom).

 

nahodsask black friday

 

Nezabúdaj, že pokiaľ by si chcel/a tieto „zľavové“ dni využiť na nákup vianočných darčekov pre známych, no váhaš, pretože si si nie istý/á napríklad veľkosťou, tak sa nemáš čoho báť, pretože tovar zakúpený pred Vianocami ti v pohode vymeníme až do 10. Januára! Viac info o tejto akcii sa nájdeš v poste NahodsaSk ti to pred Vianocami nekomplikuje!

 

Black Friday Nahodsa SK

 

Veríme, že počas najbližších 96 hodín ti do nákupného košíka naskáču čo najlepšie veci. O to aby boli za čo najvýhodnejšiu sumu sme sa už postarali my ;-) ENJOY!