Vítam ťa pri našom ďalšom „outfiťáckom“ poste. Ak si fanúšik/fanúšička najzákladnejších farieb ako biela a čierna a obľubuješ kvalitné denimové kúsky, tak určite zotrvaj pretože tento článok je tu hlavne pre teba!

NahodsaSk Sixth June

Mávaš každú jeseň tú istú dilemu ako väčšina ľudí, ktorí po lete rozmýšľajú čo si obliecť keďže na tričko a možno aj mikinu je už zima, no a na zimnú bundu ešte teplo? Zároveň však nechceš ísť do koženky ani športových prechodných búnd? Mi ti ponúkame riešenie, ktoré sa nám osobne veľmi zapáčilo a taktiež osvedčilo. To riešenie sa nazýva BOMBERA! V našej ponuke momentálne nájdeš top kúsky od značiek ako Alpha Industries, Urban Classics a najnovšie aj Sixth June. Výber je naozaj široký a cenové relácie sa pohybujú v taktiež dosť širokom rozmedzí, takže ti garantujeme že si určite nejaký kúsok vyberieš.

NahodsaSk

Zvyšok outfitu tvorí čisto biele tričko z dlhým rukávom od už spomínanej značky Urban Classics, tenisky Adidas Originals ZX Flux, ktoré si Česi a Slováci dosť obľúbili a rifle ktoré sa nesú v duchu Sixth June. Na záver ti už len nechávame priestor pokochať sa fotkami, ktoré si pre teba pripravil @jurajkruzelak tak vychutnávaj.

NahodsaSk Sixth June NahodsaSk Sixth June NahodsaSk NahodsaSk NahodsaSk Sixth June

 

 Rifle • akutálne na fotkách na e-shope nemáme no čekuj našu ponuku značky Sixth June

BomberaUrban Classics Basic Bomber Jacket Black

TričkoUrban Classics Long Shaped Tee White

SneakersAdidas Originals ZX Flux Black White