Čauko. V článkoch z júlového Berlínskeho Fashion Week-u, o ktorom sme ti nedávno priniesli report sme ti sľúbili, že ti čoskoro predstavíme 2 outfity práve z tejto nemeckej metropoly. Keďže nie sme klamári, tak práve dnes dávame priestor nášmu prvému výtvoru, ktorý sme cvakli hneď vedľa budovy výstaviska s našim dvorným fotografom Braňom Radom Ondrušom.

 Urban Classics Side-Zip Neopren Crew White

Začnem zdola to konkrétne od bielo-bielych tenisiek značky Adidas Originals. Tieto Adidas Tubular Runner sú priam kúskom hodným do vitríny. Nie ani tak pre ich modelovú exkluzivitu ako pre ich farbu. Ak potrebuješ a chceš na ulici upútať práve teniskami ponúkame ti možnosť s ktorou by si to mal určite vyskúšať.

Adidas Tubular Runner Adidas Tubular Runner

Backpack alebo ak chceš ruksak je podľa nás hneď po teniskách šperkom tohto outfitu. Zaujímavý vzor, materiál, zipsy zlatej farby to všetko tomuto Mi-PAC Perf Navy pridáva len plusové body. Ak rozmýšľaš nad nejakým batohom napríklad do školy určite neprehliadni našu ponuku značky Mi PAC.

 Mi-PAC Perf Navy  Mi-PAC Perf Navy

VSCT Clubwear Brad Slim Dark Blue a Urban Classics Side-Zip Neopren Crew White sú duom, ktoré držia koncept celého zoskupenia po hromade. Ak si ešte nemal/a tú česť s VSCT Clubwear tak to ručte naprav. Urban Classics už ale určite poznáš. Biely vrch, ktorý máš možnosť vidieť na fotkách sa nosí super a môžeš si ho dať pokojne aj na holé telo. Ak sa ho ale rozhodneš doplniť nejakým longline tričkom, ktoré si necháš trčať spopod spomínanej mikiny tak budeš ešte o level vyššie ako náš modelis.

 VSCT Clubwear Brad Slim Dark Blue  Urban Classics Side-Zip Neopren Crew White VSCT Clubwear Brad Slim Dark Blue

Prvú nemeckú outfitovú premiéru teda máme za sebou. Ak sa ti to páčilo, tak sa teš na zajtrajšok pretože pre teba máme prichystaný hneď druhý fit, ktorý sme fotili v priestoroch metra. Ostaň naledený/á. Vidíme sa!