Áno, je to už nejaký ten čas, čo tieto univerzálne a trendy kúsky slávia comeback. Vaky, ktoré sme ako malí neznášali a v puberte menili za crossbody tašky sú späť.

Mi PAC

Dizajnéri začali znovu siahať po klasických kúskoch a v poslednej dobe ich inovujú do netypických tvarov. Od kožených, cez extravagantné plastové a na vzoroch tiež nešetria. Ale pozor! To, čo je in na móle v Paríži počas týždňa módy, nemusí byť na slovenských uliciach. Aj taký bežný doplnok ako je ruksak sa musí vedieť zladiť.

Mi PAC

Pokiaľ zvolíte ležérny outfit do školy, použite výrazný plecniak na oživenie celého looku. Jedným z TOP kúskov tejto sezóny je staronový trend kvetov pre baby a army štýl na podčiarknutie chalanskej drsnosti. Pri vzorovanom oblečení však uberte a použite jednoduchú klasiku ako je napr. koženka či denim.

Mi PAC

Aj NAHODSAsk vie, že kvalita vždy vyhráva a na prvom mieste by mala byť overená značka akou je aj Mi-Pac. Do svojej kolekcie zahrnuli aj hit tohto leta a tým je psychadelic vzor, ktorým upútaš každého. Do školy sa však pýta aj niečo elegantnejšie. V tom prípade je tu večné káro a ani bodka nič nepokazí. A kedy je lepší čas si taký jeden trendy zadovážiť ako práve teraz? Škola je už rozbehnutá a je jedno či si stredoškolák, chodíš na výšku alebo ho potrebuješ na výlet s kamošmi. A tomu ver, že ho potrebuješ! Jeseň je na plecniaky, batohy či vaky ideálna. Tak nemrhaj časom, klikaj našu bohatú ponuku a užívaj počasie dokedy je čas. Pretože nezabúdaj, winter is coming!