S príchodom jari na našom e-shope prebiehajú celkom veľké zmeny a my ti na úvod hneď jednu odhalíme. Jedná sa o už spomínanú spoluprácu s appkou menom Wishlio, pomocou ktorej ti každý pondelok predstavíme outfity týždňa v seriáli YOU WISH.

X-2

My v NahodSa na teba myslíme a vieme, že nemáš každý mesiac nejaký ten sviatok a babka ti tiež občas zabudne prihodiť zopár éčok čoho výsledkom je, že ty potom nevykryješ niečo, po čom strašne túžiš. Vďaka Wishlio si teraz môžeš zhromaždiť všetky tvoje vysnené vecičky z nášho eshopu a to na jednom jedinom mieste, vo svojom wishliste. Už si nemusíš ukladať linky do poznámkového bloku v compe. Stačí, ak si pod vysneným kúskom nájdeš tlačidlo „Pridať do wishlistu“, vyčkáš, našetríš a môže to byť len tvoje. Alebo svoj zoznam zdieľaj so svojimi kamošmi, rodinou, frajerom či frajerkou a daj im vedieť aké sú tvoje želania.

A to najdôležitejšie, ako bonus za využívanie Wishlio je odmeňovanie zákazníkov. Aby to nebolo len o nezmyselnom vytváraní wishlistov, našich fanúšikov a zákazníkov budeme odmeňovať. Takže sa máš na čo tešiť! Táto jar bude plná skvelých súťaží a určite čakaj aj ďalšie prekvapenia v rámci tejto spolupráce.