Vítam ťa pri našom ďalšom poste. Tento článok sa bude niesť v predstavovacom duchu, pretože si ideme niečo povedať prečítať o novej značke ktorá na jeseň 2015 zavítala aj do NahodsaSk. Dámy a páni, Black Kaviar!

Black Kaviar Motion Black

Exkluzivita! To je to slovo, ktoré podľa mňa dokonalo vystihuje celú značku. Pri produktoch od Black Kaviar-u môžeš zaregistrovať prelínanie takzvanej „high fashion“ s futuristickými prvkami. Ako „blekkaviaristi“ sami tvrdia ich víziou a náplňou je skombinovať street style s eleganciou a poukázať na to práve cez jednotlivé kúsky v čiernej farbe. Tvorcovia značky taktiež uvádzajú, že ich nové strihy a súčasný dizajn ktorý aplikujú na jednotlivé kúsky sú novou generáciou high end luxury streetwearu

Black Kaviar Motion Grey

Ak sa ešte stále pýtaš či sme jebnu*ý lebo predávame „tepláky“ za 145€, tak odpoveď znie NIE! Povedzme si na rovinu. Slovensko rovnako ako Česko sú krajinami, ktoré nie sú až tak čo a týka módy vývojovo rozvinuté a preto sa do našich končín snažíme priniesť aj niečo čo nezačína a nekončí pri výrobe, kúpe a predaji ale niečo čo má príbeh a niečo s čím sa dokážeš stotožniť a žiť s tým! Ak to ale nevieš pochopiť, tak potom ani nepochopíš, prečo predávame tepláky za cenu akú sme uviedli vyššie. Každopádne ak si sa nad tým aspoň zamyslel/a, tak ťa ceníme!

Black Kaviar Mexx Black  ○ ●Black Kaviar Mazing Offwhite○ ●

Black Kaviar Mazing Burgundy

 

Video: Black Day in paris by Black kaviar