Našim titulkom sme študentom vôbec nechceli pokaziť zvyšok prázdnin, no kalendár ukazuje, že polovička augusta je za nami a to je bohužiaľ neúprosné. My ti ponúkame spôsob respektíve inšpiráciu ako by si mohol v septembri do štátnej inštitúcie menom škola vyraziť. Pri vyberaní outfitu sa myslelo na všetko. Od toho, že vonku už nemusí byť 30°C cez to, že sa chceš páčiť spolužiačkam (aj NEspolužiačkam) až po to, že budeš potrebovať nejaký poriadny backpack.

URBAN CLASSICS SWEAT PARKA BLACK

Ak by ťa náhodou zaujímalo, kto ma na sebe toto dielo, tak je to Michal Belás, ktorého fotografoval Peter Procházka. Za neskromne povedané napísané vydarenými fotkami, ktoré si práve ideš prečekovať nájdeš vypísané aj jednotlivé kúsky outfitu. Prajem ti krásne kochaníčko!

URBAN CLASSICS SWEAT PARKA BLACK VSCT CLUBWEAR MESHLEATHER KNEEPATCH JOGGER BLACK VSCT CLUBWEAR ROUNDNECK BASIC LONG T MAN 1/2 WHITE ADIDAS ORIGINALS TUBULAR RUNNER PÁNSKE RED Mi PAC URBAN CLASSICS SIDE-ZIP LONG CHECKED FLANELL SHIRT BLACK RED

Tričko:          Vsct Clubwear Roundneck Basic Long T Man 1/2 White

Košela:          Urban Classics Side-Zip Long Checked Flanell Shirt

Mikina:         Urban Classics Sweat Parka Black

Tepláky:        Vsct Clubwear Meshleather Kneepatch Jogger Black

Tenisky:        Adidas Originals Tubular Runner Pánske Red

Backpack:    Mi PAC

Snapback:    Cayler & Sons Bllb Victoire Cap Black White

Veríme, že sa ti tento výtvor páčil. Pokojne nám zanechaj like alebo koment budeme len radi. Ostaň samozrejme naladený/á, pretože ďalšie články sú už za rohom!

Pre uplatnenie 10% ZĽAVY na PÁNSKE OBLEČENIE zadaj pri objednávke

Kód: MEN10%OFF