Leto je tu plnom prúde a ty určite beháš po festivaloch a rôznych letných akciách. My v Nahodsa.sk trávime leto hľadaním nových značiek a kvalitného urban tovaru. Zároveň sa však snažíme vyprázdniť naše sklady aby sa nám podarilo doplniť čo najviac aktuálnych vecí.

Aby si nemusel počítať každý jeden cent na drinky, lístky, ženy a zároveň na svoj look, schladili sme pre teba ceny niektorých modelov. Prichystal som si pre teba tri looky s ktorými toto leto nič nepokazíš.

Môj prvý look bude vyzerať festivalovo, keď už je tá sezóna. Basic biele tank tričko je proste klasika, ktorá sa skvelo hodí k týmto Sixth June kraťasom a New Balance teniskám.

kolayz4

Druhý look som by som nazval nejako tripovo. Oblečko, ktoré sa hodí na víkendy, na chaty. Pohodlné biker tepláky od Sixth June, Long tail triko od Urban Classics, na to nejakú mikinu keby niečo a na nohy určite tieto krásky Kaishi od Nike!

kolayz2

V treťom look-u si môžeš užívať teplé letné večery a potom trashovať v kluboch. Čierne skinny jeans sú u mňa základom, a hlavne ak sú od Sixth June ako tieto. Aby sme nejako tú čiernu rozveselili tak pridáme triko v čierno-žltej colorway a biele Stan Smith tenisky.

kolay5

Bum! Outfitíky za pár eur. Určite očekuj celú našu sekciu výpredajov, kde okrem pánskeho nájdeš aj dámske oblečenie, tenisky alebo snapbacky. Nájdeš široký sortiment vecí od Adidas, Alpha Industries, Cayler & Sons, Converse a ďalšie. Hint pre teba – môžeš potešiť dámy v okolí. Užívaj leto!