Ideš si kvalitný gear, vyduchcené fotky a modela jak odstaté vínko? V tom prípade si na dobrej adrese. K príležitosti príchodu jari sme si pre teba prichystali materiál, ktorý ti predstaví značky  ako Illusive London a Sik Silk. Na nohách Kuba Bezáka (@bezak_jakub) budeš môcť zazrieť taktiež tenisky od značiek ako adidas originals, Supra a Converse.

nahodsa.sk

Sik Silk a Illusive London  si aj za krátky čas strávený na našom e-shope stihli získať srdcia mnohých chalanov, ktorí si idú kúsky od týchto anglických brandov. Obľúbenosť značky pripisujeme trom faktorom, ktoré sú unikátne práve v týchto prípadoch.

nahodsa.sk

Prvým je materiál, ktorým sa môžu pýšiť všetky kúsky vyrobené pod záštitou týchto značiek. Za druhú vlasnosť považujeme výnimočný strih, ktorými disponujú hlavne jeansy. Ten je zaujímavý hlavne preto, že od lýtka až k členku je nohavica tak úzka, že ti obopína celú nohu čo bolo v minulosti od našich zákazníkov dosť žiadané a my sme radi, že sme im to pred časom mohli konečne splniť. V neposlednom rade nám v rebríčku výhod figuruje aj cena, ktorá je tu za to čo dostaneš viac než prívetivá (60€ – 80€).

nahodsa.sk

Ak si hľadal dlho námety na poriadne jarné outfity, tak tu poriadne skontroluj fotky, za ktorými stojí Michal Petrík. Veríme, že ťa inšpirujú a navnadia na nejaké chuťovečky z Nahodsa.sk. ENJOY

Illusive London a Sik Silk jeans kúpiš na TU

Fotogaléria: