Čaute všetci! Ak nás pozorne sleduješ, tak si už určite zaregistroval/a, že na náš e-shop priberáme stále nové a nové značky, ktorých úloha nespočívaja len v tom aby si mal čo nosiť, ale ťahajú si so sebou aj niečo oveľa viac. Výnimkou nebude ani novinka v našej ponuke –  THE GENTLEMENS. Táto značka je ako jedna z mála na našom webe zameraná výhradne na pánske oblečenie.The Gentlemens

The Gentlemens

Tento nováčik prináša do našich Česko-Slovenských končín iný takzvaný OVERSIZED rozmer v obliekaní čiže kúsky predĺženého strihu. Značka sa tak isto snaží priblížiť pánom nový štýl, ktorý by dnes nemal chýbať v šatníku žiadneho muža dbajúceho o svoj zovňajšok.

The Gentlemens

Poďme sa teda oboznámiť trošku bližšie s pojmom The Gentlemens. Chalanov z tohto brandu sme sa opýtali, prečo si vybrali práve tento názov a čo ich viedlo k tomu, aby v Česku a na Slovensku prerazili práve s týmto štýlom, keďže ako už všetci vieme, naše 2 krajiny patria do skupiny štátov, kde je módny priemysel na posledných miestach ak nie úplne v úzadí.

Začnime ale pekne po poriadku. Riaditeľ a kreatívny dizajnér tejto značky – Matej Jurika nám prezradil, že názov The Gentlemens vznikol po dlhých úvahách, kedy týpci nevedeli ako ďalej a rozmýšľali, čo by mohlo byť pútavé a hlavne originálne nielen doma, ale aj v zahraničí. Názov nakoniec vznikol za účelom vzbudiť v ľuďoch nadšenie v to, že táto značka je práve obchod s nadčasovým oversized oblečením.

The Gentlemens

Značka prišla so svojimi produktmi na trh v júli 2015, kedy debutovala svojou prvou kolekciou jar/leto 2015 pod názvom #TGSSS15. Poslanie a vízia jednotlivých artiklov spočíva v motivovaní mladých mužov vniesť do ich obliekania trocha parížskeho, milánskeho, londýnskeho a tak isto v neposlednom rade new yorského minimalizmu.

Tím The Gentlemens nám ďalej prezradili, že ich prioritou je hlavne kvalita. Ak tento brand sleduješ už nejaký ten čas, tak vieš, že ich ceny sú trošku vyššie, no za kvalitné ručné domáce spracovanie si proste budeš musieť priplatiť. Čo ti ale vieme sľúbiť už teraz je to,  že určite neoľutuješ!

The Gentlemens

Ako si môžeš všimnúť, v kolekcii #TGSSS15 nájdeš širšiu ponuku longline tričiek, kde sa každé jedno líši strihom a práve to v nich evokuje jedinečnosť. Ďalej sú to prepracované viskózové košelepredĺženým strihom, ktoré sú úplne jednoduché ale pritom dokonalé svojim materiálom, ktorý je na dotyk príjemný a veľa ľudí si ho hneď obľúbi. Viskóza dnes patrí k jedným z mála materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a dokonale priľnú k tvojmu telu.

V neposlednom rade nájdeš v tejto kolekcii svetre, ktoré sa vyznačujú tým, že majú predĺžený rukáv a ukončenie na palec. Posledný typ, ktorý ti priblížime je novinka v podobe cardiganu. Ten je unikátny tým, že pripomína plášť bez zipsu a gombíkov a pre jeho mohutný tvar z hrubého materiálu je vhodný do chladnejšieho počasia.

The Gentlemens

My sme sa pre The Gentlemens rozhodli a určite neľutujeme! Čo ty? Ideš do toho s nami a odmeníš sa pred Vianocami poriadnym kúskom oblečenia, ktoré ti v šatníku narobí príjemný vetrík? Pokiaľ je tvoja odpoveď áno, tak určite skontroluj našu ponuku tohto slovenského začiatočníka s veľkým potenciálom! P.S.: Na ceste je ďalší post, v ktorom si v kúskoch od The Gentlemens zapózičkoval samotný Matúš z Youtube!