Čo sme ti sľúbili to aj plníme, čo znamená že ti sem prinášame prvý outfitBerlína v podaní @jurajkruzelak, ktorý sa fotil priamo pred Brandenburskou bránou. Hoci bola vonku pocitová teplota -84,2°C, tak sme si fotenie, z ktorého vzišiel tento článok užili aj keď pravdou je, že fotograf Ondrus Photo hneď po photo shootingu podal výpoveď za to, že sme ho nútili pracovať v nehostinných podmienkach :D.

nahodsask

Outfit sa nesie v nádychu „zober si ma do chladného počasia“ a treba povedať, že aj cez to, že som mal ripnuté rifle som nezmrzol (len mi trošku vyvetralo chlpy). Svoje v tomto prípade určite zohrala hlavne bombera MA-1 od značky Alpha Indusries, ktorá je poďľa výrobcu určená až do -5°C. Okrem nej ti ako prevenciu proti omrzlinám odporúčame sa trošku navrstviť minimálne nejakým tričkom (najlepšie oversized strih) a mikčou, ktorá môže alebo nemusí obsahovať kapucňu. Ak by ťa zaujímalo, Čo sme zvolili my, tak išlo konkrétne o plain Urban Classics longline tričko a béžovú Goldie Vision mikinu s kapucňou, ktorú onedlho nájdeš aj na našom webe.

nahodsask

Pokiaľ si nevážiš zdravie alebo ti kúruje minimálne tak ako mne, tak skoč po ripnutých rifliach, ktoré vzhľad tvojho outfitu dotvoria len v pozitívnom slova zmysle. Ak si o niečo chytrejší, tak v ľadovom počasí stav určite na rifle, na ktorých nenájdeš ani jednu dieru. Úplne na spodku outfitu nájdeš prekvapenie, ktoré na našom webe zatiaľ dostupné nie je, no už teraz ti potvrdzujeme že bude! Kedy presne? To si zatiaľ nechávame pre seba, no na jeseň/zimu 2016 už budeš môcť svojim nohám dopriať Timberlandy priamo z NahodsaSk.

nahodsasknahodsask

Ďakujeme ti, že si sem zavítal/a aj dnes. Veríme že sme ťa znova v niečom inšpirovali a možno ti aj znova trošku rozšírili obzory. Ak sa ti to tu páčilo, tak ostaň naladený/á, pretože all white outfit, ktorý sme fotili tesne pred odletom na letisku sa už varí!

 

Fotogaléria