Pokiaľ sa ako tak orientuješ v móde a svoj mozog si okrem zahraničných poznatkov obohacuješ aj o tie z nášho územia, tak ti slovné spojenie Goldie Vision proste nemôže byť cudzie. Chalani z tejto vyduchcenej slovenskej streetwearovej značky potvrdili svoje kvality aj tento rok a to rovno kolekciou, pri ktorej milovníci módy začnú bez pochyby pociťovať jemný orgazmus.

nahodsask

Značka Goldie Vision zapracovala v prípade posledného dropu komplexne na všetkom od výberu látok až po najmenšie detaily, čo spôsobilo, že kolekcia sa môže v pohode rovnať so zahraničnými značkami a to nie len dizajnovo ale aj kvalitatívne čo sa v konečnom dôsledku muselo odraziť aj na cene jednotlivých kúskov.

nahodsask

Táto kolekcia sa poväčšine skladá z unisex kúskov, ktoré by sa dali v krátkosti opísať aj slovami ako destroyed, padavé ramená, oversized, longline, zemité farby, biela, čierna, kvalitná bavlna, ručné šitie na území Slovenska (žiadne made in China), mikina, crewneck, raglan tee, ripped jeans atď.

Ak si v móde ako doma tak vieš, že slová respektíve slovné spojenia z predchádzajúceho odseku spĺňajú všetky prísne požiadavky na kvalitu a teda potvrdzujú ti to, že si pri ospevovaní tejto značky v žiadnom prípade neserieme do huby.

nahodsask

Viac riadkami ťa už asi otravovať nebudem, no rád by som ti pripomenul ešte to, že pred tým než začneš nadávať na ceny jednotlivých artiklov tak vedz, že v našej ponuke tejto značky sa nestýkaš s vecami z „číňaku“ ale hľadíš na prvotriedne kúsky. Nezabudni čekovať galériu. ENJOY!

 

Fotogaléria: