Vitaj #sneakersnadšenec ale vitajte aj tí, ktorí sa do tejto skupiny ešte len chystajú začleniť. Do ponuky na náš e-shop sme sa rozhodli zaradiť novú značku. Tento raz však nepôjde o nejaké vychytané kúsky oblečenia, doplnkov alebo tenisiek. Dnes sa ťa tu poinformujeme o produktoch z planéty zvanej Jason Markk.

jaYvrah2vMfEM5yALYyHcfoFyRQrDIZNegP9f5wh_1w,j9VYHk7t_wG3x_uczUFWak2GEKcPMPCsJ0aZazTx4s4,ri9jJ7_VeeozaxZ_YQ59Q37ardDavo25CrDzFBlToPM

Ak by si náhodou nevedel/a o čo sa jedná, tak Jason Markk je jedna zo značiek, ktorá má alebo respektíve by chcela mať na svedomí to, aby tvoje tenisky ostali v dobrej kondícii čo najdlhšie. Možno sa pýtaš prečo by som mal/a vyhodiť peniaze za takú „hlúposť“, keď si tenisky neumývaš respektíve si ich umyješ s hubkou na riad a mydlom skoro zadarmo alebo v tom horšom prípade ich dokonca hodíš do práčky. Možno ťa moja odpoveď dostane, pretože bude trošku radikálnejšia, no prejdi k hashtagu hore a prečítaj si ho ešte raz. Pokiaľ si tenisky kupuješ preto, aby za týždeň vyzerali ako keby mali 2 roky a nevážiš si ich tak by si asi mal práve teraz odísť, lebo to čo tu píšem ti asi aj tak k srdcu veľmi neprirastie. Ak to ale chceš so mnou skúsiť až do konca a pozrieť sa na celú vec aj z iného uhla pohľadu, tak ťa cením.

 

 

 QUICK WIPES

 

QUICK WIPES – 12,90€

Začneme mojou srdcovkou a to konkrétne „utierkami“. Jedno balenie tohto produktu obsahuje až 12 takýchto utierok, ktorú sú napustené čistiacim prostriedkom Jason Markk. Vyznačujú sa hlavne tým, že jedna strana tohto produktu je drsnejšia pre vyčistenie väčších nečistôt. Tá druhá – jemnejšia ti naopak poslúži na doleštenie menších nečistôt. Nakoniec by som ti rád objasnil, prečo ma tento produkt chytil za srdce. Hlavne preto, lebo si ho môžeš dať kamkoľvek. Ideš na dovolenku? Ide s tebou! Chata? Ste tam spolu! Stúpiš pred školou do hovna? Vieš čo bude aj v takejto situácii tvoja prvá pomoc? Jason Markk Qucik Wipes! P.S.: okrem iného je táto utierka ešte aj extrémne odolná, takže sa nemusíš báť že sa ti pri čistení roztrhne (viď. video dole pod článkom).

 

8 OZ. PREMINUM SHOE CLEANER

 

8 OZ. PREMINUM SHOE CLEANER – 20,90€

Výrobca udáva, že obsah tejto 236ml tekutiny, ktorá ti vydrží až na 200 párov topánok tvorí vyše 98% organických látok čo znamená, že je vhodná na všetky materiály a farby takže sa nemusíš báť, že by si si svoje sneakers pri čistení poškodil/a. Fakt, že tento čistiaci prostriedok je okrem iného najviac predávaným výrobkom tejto značky vôbec len podčiarkuje jeho kvalitu.

 

STANDARD SHOE CLEANING BRUSH

 

STANDARD SHOE CLEANING BRUSH – 9,90€

Táto kefka, ktorej štetinky sú vyrobené zo syntetického materiálu je štandardom. Použiť ju môžeš na vyčistenie prakticky celej tenisky. Spolu s vyššie uvedeným čistiacim prostriedkom dokáže z tvojich kicks odstrániť aj tuhé a odolné škvrny.

 

PREMINUM SHOE CLENING BRUSH

 

PREMINUM SHOE CLENING BRUSH – 12,90€

Čo sa týka kefiek, dostávame sa o level vyššie. Úchytka je pri tejto pomocnici vyrábaná ručne. V prípade štetiniek si tu na svoje prídu fakt kajšmetkéri fajnšmekeri, pretože sú čisto prírodné priamo z prasaťa. Tento produkt je najvhodnejší na čistenie materiálov ako semiš, nubuk alebo napríklad takzvaná cotton mesh (všetko sú to prémiové materiály).

 

 frote utierka

 

PREMIUM MICROFIBER TOWEL – 12,30€

Tento mini uteráčik z mikro vlákien má dokonalé absorpčné schopnosti. Jeho povrch je maximálne jemný čo zaručuje unikátny komfort teniskám aj z toho najjemnejšieho materiálu. Výrobca udáva, že tento produkt možno prať v práčke dokonca aj na vysokých teplotách. Následne má veľmi rýchlu schopnosť schnutia.

 

JASON MARKK REPEL

 

 

JASON MARKK REPEL – 15,90€

Po dôkladnom vyleštení môžeme striekať. Striekať budeme sprej, ktorý chráni tvoje tenisky pred kvapalinami a škvrnami. Funguje na vodnej priedušnej báze, čo znamená že je k tvojím teniskám šetrný. Tento sprej môžeš bez výčitiek svedomia použiť na materiály ako semiš, nubuk, kožu, textil alebo napríklad nylon.

 

 PREMIUM SHOE CLEANING KIT

 

PREMIUM SHOE CLEANING KIT – 18,90€

S týmto základným „kitom“ by som ti odporúčal ZAČAŤ! Nachádza sa v ňom 118ml roztok (ten ktorý sme spomínali vyššie len polovičná veľkosť) , a kefka (taktiež spomenutá vyššie). Ak si práve TY ten z posledných riadkov druhého odseku a práve TY si kúpiš tento produkt, tak ti gratulujem, pretože si spravil úctyhodný prvý krok.

 

Úplne na koniec už len skontroluj videá či už konkrétneho produktu alebo návod ako si máš svoje tenisky správne vyčistiť. Každopádne sa o nich poriadne staraj a oni sa ti odvďačia. Ak ti tento článok akokoľvek pomohol, tak som rád a už teraz sa na teba teším nabudúce.

 

Video JASON MARKK QUICK WIPES

 

Video HOW TO USE JASON MARKK REPEL

 

Video JASON MARKK – HOW TO CLEAN