Rok 2016 je už pomaly ale isto vo svojej polovičke a my sme si uvedomili, že sme popri sledovaní trendov a napredovaní zabudli na naše korene a na to kde to celé začalo. Rozhodli sme sa preto, že ľudom, ktorí ostali verný legínamteplákom ulahodíme aspoň tým ,že sme si pre nich pripravili malý photo shooting na kúsky, ktoré sa momentálne nachádzajú na našom e-shope.

nahodsask

Náš fotografis a.k.a najnovšie aj modelis Rado Ondruš si minulý týždeň zobral do parády kúsky od značiek Just Rhyse, Bangastic, Adidas Originals, Urban Classics a v neposlednom rade aj stálicu s názvom Dangerous.

nahodsask

Chalanov, ktorí si radi nechávajú hompáľať svoje vajcá teda potešíme informáciou o tom, že na vás nezabúdame a do nášho teplákového sveta stále prihadzujeme nejaké novinky a baby, ktoré si v dobe plnej ripped jeans, sukieň, šiat a podobných šmakocín idú ešte stále legíny potešíme správou, že na sklade nám stále chillujú kúsky, ktoré stoja minimálne za to by ste sa na nich mrkli.

nahodsask

Ak ťa nejaké modely zo záberov oslovili, tak určite čekuj našu obsiahlu ponuku teplákovlegínn pretože tam toho na teba čaká ešte oveľa viac. Užívaj fotogalériu a vidíme sa nabudúce.

 

Fotogaléria: